KULLANIM KOŞULLARI

Sizin Anlaşmanız

Bu web sitesi Kent Gıda Mad. San. ve Tic. A.Ş.’ye (“Kent Gıda”) aittir. Siteye erişerek ya da siteyi kullanarak sitenin Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş bulunmaktasınız.

Sitenin Ziyaretçiler Tarafından Kullanımı

Bu site ziyaretçilerin, kişisel ve ticari olmayan kullanımı için tasarlanmıştır. Sitenin sağladığı bilgi, yazılım, ürün ya da hizmetlerin hiçbiri ziyaretçiler tarafından değiştirilemez, kopyalanamaz, aktarılamaz, teşhir edilemez, ifşa edilemez, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, herhangi bir lisansa konu olamaz, site içeriğindeki bilgilerden başka işler türetilemez, devredilemez ya da satılamaz. Bu sitedeki her türlü görsel veya işitsel verilerin (Kent Gıda tarafından herhangi bir şekilde yazılı izin verilmeden) değiştirilmesi, çoğaltılması, dağıtılması, yayınlanması, teşhir edilmesi, aktarılması ve benzeri faaliyetlerde bulunulması yasaktır.

Ziyaretçilerin indirdiği yazılım, dosyalar, grafikler, veriler ya da herhangi bir içerik, Kent Gıda ya da onun lisans verdiği kişi ya da kuruluşlara aittir. Kent Gıda yazılımın ve bütün ilgili fikri mülkiyet haklarının tüm tasarruf yetkisini elinde bulundurur. Ziyaretçiler bu verileri siteden indirdiklerinde, Kent Gıda ,indirilen verileri gerekli gördüğü taktirde ziyaretçilerden geri isteme hakkına sahiptir. Bu veriler yeniden dağıtılamayacağı ya da satılamayacağı gibi tasarımıyla oynanamaz veya başka bir forma sokulamaz.

Ziyaretçiler Tarafından Gönderilen Veriler

Ziyaretçiler, siteye gönderdikleri bütün verilerden yasallık, güvenilirlik, uygunluk, orijinallik ve telif hakkı açısından sorumlu olduklarını kanuni olarak kabul etmektedirler. Sitenin kullanımı yoluyla hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, tehditkar, özel ve kamu haklarına saldırıda bulunan, yasal olmayan, sakıncalı ya da suç oluşturacak ya da suça teşvik edecek, herhangi bir tarafın haklarını çiğneyecek, mükellefiyete yol açacak ya da kanuna karşı gelecek herhangi bir veri yüklenemez, dağıtılamaz ya da yayınlanamaz.

Gizlilik Politikamıza uygun olarak, şahsen tespit edilebilir bilgiler haricinde Kent Gıda bu site üzerinden gönderilen tüm fikir, öneri, yorum, grafik ya da diğer bilgiler, bu anlaşma sonradan feshedilse dahi Kent Gıda'nın mülkiyetinde kalacaktır. Kent Gıda siteye gönderilen bütün bilgileri ticari ve ticari olmayan amaçlar için, kopyalama, ifşa etme, dağıtımını yapma, bünyesine katma ve kullanma hak ve yetkisini elinde bulundurmaktadır.

Garanti

Kent Gıda bu sitenin içeriğinin doğruluğu ya da eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti vermez ve sorumluluk üstlenmez. Sitenin içindeki metinler, grafikler, bağlantılar, bilgiler, hizmetler ve ürünler; “göründüğü gibidir”; sarih ya da zımni olsalar da herhangi bir garanti kapsamında değildir. Kent Gıda, bu sitede bulunan işlevlerin kesintisiz ya da hatasız olacağını, mevcut hataların düzeltileceğini, sitedeki ya da siteyi destekleyen sunucuların virüsler ya da diğer zararlı bileşenlerden arınmış olacağını garanti etmez.

SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Kent Gıda, aşağıda belirtilenler dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere web sitesinin kullanılmasıyla oluşan ya da kullanılmasından kaynaklanan hiçbir hasardan ya da zarardan sorumlu değildir.

• WEB SİTELERİNİN KULLANIMI (YA DA KULLANIMDAKİ YETERSİZLİK)
• BİZİM WEB SİTEMİZDEN HİPER BAĞLANTI YOLUYLA BAŞKA SİTELERİN KULLANIMI (YA DA KULLANIMDAKİ YETERSİZLİK)
• İFA ETMEME
• HATA
• ÇIKARMA
• KESİLME
• KUSUR
• İŞLEMDE YA DA AKTARIMDA GECİKME
• BİLGİSAYAR VİRÜSÜ
• HAT KESİNTİSİ
• BİR KAYIP YA DA ZARARDAN DOLAYI BİR KİŞİYE DOĞRUDAN TAZMİNAT VERİLMESİ GEREKEN HASARLAR
• BİR KAYIP YA DA ZARARDAN KAYNAKLANMASI MUHTEMEL OLAN HASARLAR
• DOĞRUDAN BİR KAYIP YA DA ZARARDAN KAYNAKLANAN ÇEŞİTLİ HASARLAR VE MASRAFLAR

Dahası, Kent Gıda önceden bu şekilde hasarlar meydana gelebileceği konusunda bilgilendirilmiş olsa dahi, hiçbir şekilde, burada sayılanlar da dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir hasardan ve/veya zarardan sorumlu değildir.

Tazminat

Bu koşul ve şartların herhangi birinin ihlali halinde, oluşacak makul avukatlık ve yargılama giderleri de dahil, her türlü zarar, masraf, hasar ve giderlerin tazmini, Kent Gıda'nın, yönetici ve çalışanlarının, ajanslarının ve Kent Gıda'nın lisans verdiği kişi ya da kuruluşların uğradığı zararların tazmini, bu kişi ve kurumların savunması ve korunması mükellefiyeti kullanıcılara aittir.

Diğer Sitelere Bağlantılar

Bu Site başka dünya çapında web sitelerine de ulaşma imkanı sağlar. Kent Gıda bu siteleri kontrol etmez, bu sitelere erişirken oluşabilecek risklerden tamamen kullanıcılar sorumludur. Kent Gıda bu Site aracılığıyla ulaşılan başka sitelerde sunulan ürün ya da bilgileri desteklemez ve onaylamaz. Web sitenizin adres bölümündeki Web adresini (URL) hala Kent Gıda'nın sitesinde mi yoksa başka bir sitede mi olup olmadığınızı tespit etmek için lütfen kontrol edin.

Adli Yetki

Bu site Kent Gıda tarafından kontrol edilir ve işletilir. Site ve site içeriği ile ilgili her türlü uyuşmazlığın çözümünde Türk Maddi ve Usul Hukuku Kuralları uygulanır. Her türlü uyuşmazlıkta Türk Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Web Sitesinde ve Kullanım Koşullarında Değişiklikler

Bu sitede yer alan herhangi bir şartın hukuka aykırı olduğundan bahisle geçersiz olduğu yönünde bir mahkeme kararı bulunması halinde, diğer hükümler aynen geçerliliğini korur. Ziyaretçi ile Kent Gıda arasında bu sitenin kullanımına ilişkin tüm anlaşma şartları burada yer almaktadır. Kent Gıda, anlaşma şartlarını değiştirebilir veya geçersiz sayılan şart yerine her zaman yeni bir şart öngörebilir.

Anlaşmanın sona ermesi

Ziyaretçiler, burada belirtilen anlaşmayı bu siteden almış oldukları bilgi ve belgeleri muhafaza ettiği sürece devam ettirmiş sayılır. Ziyaretçi, bu siteden indirdiği tüm bilgi ve belgeleri ortadan kaldırarak ve siteyi kapatarak anlaşmayı sona erdirebilir. Kent Gıda, herhangi bir zamanda herhangi bir şekilde ayrıca bir bildirimde bulunmaksızın anlaşma şartlarını değiştirebilir, kendi takdirinde olacak şekilde anlaşmayı sona erdirebilir. Bu halde de, bu siteden temin edilen tüm bilgi ve belgeleri ziyaretçi silmelidir.